Finalex księgowość dla sklepów internetowych

Zyskuj i pomnażaj

Finansowanie i wsparcie doradcze

Dzięki dogłębnej znajomości rynku kredytowego, oferty bankowej i pozabankowej skutecznie doradzamy w wyborze najbardziej optymalnego dla Państwa źródła finansowania.

finalex

Pośrednictwo finansowe

Finalex oferuje Państwu usługę pośrednictwa w uzyskaniu różnego rodzaju kredytów dla osób fizycznych oraz profesjonalistów (przedstawicieli tzw. „wolnych zawodów). Nasza oferta wsparcia Państwa w procesie wyboru kredytodawcy oraz przygotowania się do procesu weryfikacji i złożenia wniosku kredytowego obejmuje szereg typów kredytów:

 

kredyty dla osób fizycznych

z którego środki mogą Państwo przeznaczyć na dowolny cel, np. remont mieszkania, zakup samochodu, zakup mebli czy sfinansowanie podróży zagranicznej

dzięki którym kilka różnych kredytów czy pożyczek zamienią Państwo na jeden kredyt, którego rata będzie mniejsza niż suma comiesięcznych rat płaconych przez Państwa do tej pory

przy pomocy którego staną się Państwo właścicielami nieruchomości mieszkaniowej lub użytkowej

dzięki któremu przedstawiciele „wolnych zawodów” mogą szybko i na preferencyjnych warunkach uzyskać finansowanie m.in. dla prowadzonej przez siebie praktyki lekarskiej, prawniczej czy studia architektonicznego

o który mogą Państwo starać się, gdy Wasza sytuacja finansowa i dotychczasowa historia kredytowa uniemożliwia spełnienie standardowych wymagań banków i instytucji kredytowych

kredyty firmowe

Jeśli prowadzą Państwo jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę czy inny typ działalności gospodarczej, to z pewnością rozważali Państwo lub rozważają możliwość rozwoju przedsięwzięcia za pomocą dostępnych na rynku instrumentów finansowych. Oferujemy profesjonalne wsparcie w doborze optymalnej formy finansowania Państwa planów, podjęcie decyzji o wyborze instytucji kredytującej oraz przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku kredytowego.

W zależności od tego czy potrzebują Państwo środków obrotowych, planują inwestycję lub szukają obniżenia miesięcznych rat kredytowych dzięki konsolidacji – Finalex służy pomocą. Specjalizujemy się w pośrednictwie w uzyskaniu przez firmy dostępu do następujących instrumentów kredytowych:

Dzięki naszej dogłębnej znajomości rynku kredytowego, oferty bankowej i pozabankowej oraz specyfiki oczekiwań poszczególnych instytucji kredytujących wobec kredytobiorców, jesteśmy w stanie skutecznie doradzić Państwu wybór takiego kredytodawcy, który daje największe prawdopodobieństwo uzyskania przez Państwa kredytu na akceptowalnych warunkach.

Księgowość dla sklepu internetowego

Złóż wniosek

Po wpłynięciu wniosku nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem pod wskazanym w formularzu numerem telefonu lub adresem email.

Masz pytanie? zadzwoń