Zyskuj i pomnażaj

Idealna księgowość dla ecommerce i każdego rodzaju biznesu

Czy to księgowość dla ecommerce (księgowość dla sklepów internetowych), czy też księgowość małej firmy lub dużego przedsiębiorstwa – Finalex dla każdej branży oferuje rozwiązanie kompleksowej, zautomatyzowanej i optymalnej kosztowo obsługi księgowej i kadrowo-płacowej.

finalex

Księgowość dla spółek i JDG

Finalex to kompleksowe, zautomatyzowane rozwiązanie kwestii obowiązków księgowych i kadrowo-płacowych dla tych z Państwa, którzy chcą skoncentrować cały swój czas i energię na perfekcyjnej obsłudze klienta i dynamicznym rozwoju firmy.

W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej, w obliczu zmieniających się wciąż przepisów i niepewności ekonomicznej wynikającej z sytuacji epidemiologicznej i geopolitycznej, większość małych i średnich firm decyduje się na outsourcing części usług. Jedną z typowych funkcji w firmie, którą coraz częściej powierza się wyspecjalizowanym firmom zewnętrznym jest księgowość. Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty usług księgowych prowadzonych przez Finalex.

KSIĘGOWOŚĆ FINALEX

Księgowość dla spółek i JDG

Rozumiemy, że codzienne prowadzenie firmy, czy to produkcyjnej, produkcyjno-handlowej, handlowej czy usługowej, to olbrzymie wyzwanie. Nie ma w nim czasu na ciągłe śledzenie zmian w przepisach podatkowych, VAT-owskich czy związanych z ubezpieczeniami społecznymi. Dlatego zlecenie prowadzenia księgowości Państwa firmy przez firmę zewnętrzną ma szczególny sens – nie tylko pozbywają się Państwo konieczności prowadzenie ksiąg samemu czy za pomocą zatrudnionej na stałe księgowej czy księgowego, ale także korzystają Państwo z wiedzy na temat bieżących regulacji, którą oferuje duża, wyspecjalizowana organizacja księgowa.

Obsługujemy wszelkie formy opodatkowania, takie jak:

Księgowość i kadry online
Jaka księgowość dla sklepów ecommerce

KOMPLESKOWA OBSŁUGA

KADROWO-PŁACOWA

Dodatkowo zachęcamy do powierzenia nam także obsługi kadrowo-płacowej Państwa pracowników - dzięki temu wszelkie rozliczenia z nimi zrealizowane będą rzetelnie i na czas, a Państwu pozostanie jedynie zaakceptować comiesięczny przelew wynagrodzeń i obowiązkowych podatków i składek ZUS.

KSIĘGOWOŚĆ DLA ECOMMERCE

KSIĘGOWOŚĆ DLA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Szczególną ofertę kierujemy do osób prowadzących sklepy internetowe (e-commerce) działające na zasadach dropshippingu. Rozumiemy, że często takie przedsięwzięcia stanowią dla Państwa dodatkowe źródło dochodu - tym bardziej wskazane jest, aby ich obsługa formalno-prawno-finansowa zredukowana była do minimum.

Oferujemy rozwiązanie przygotowane specjalnie z myślą o właścicielach sklepów internetowych - możliwość zintegrowania oprogramowania Państwa sklepu z naszymi systemami księgowymi, która pozwala maksymalnie zautomatyzować wystawianie faktur.

Księgowość dla sklepu internetowego
Księgowość dropshipping

KSIĘGOWOŚĆ DLA ECOMMERCE

PEŁNA INTEGRACJA

Jesteśmy przygotowani do integracji naszego systemu księgowego z szeregiem popularnych platform sklepowych i systemów e-commerce, takich jak:

Skorzystanie z dostępnych wtyczek pozwala również na integrację ze sklepami na takich platformach, jak Allegro czy OLX. W razie potrzeby umożliwiamy także zindywidualizowaną integrację z Państwa sklepem poprzez API.

KSIĘGOWOŚĆ DLA ECOMMERCE

ATRAKCYJNE STAWKI

Zintegrowanie Państwa sklepu online z systemami Finalex to także możliwość uzyskania bardzo atrakcyjnej stawki za usługi księgowe, Państwa praca stanie się łatwiejsza i spokojniejsza, a zaoszczędzony czas będziecie mogli wykorzystać na działania związane z sercem Waszego biznesu - produktami i klientami.

Księgowość dla ecommerce
Księgowość dla sklepu internetowego

Poznaj ofertę

Po wpłynięciu wniosku nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem pod wskazanym w formularzu numerem telefonu lub adresem email.

Masz pytanie? zadzwoń

+48_600_938_038