Finalex księgowość dla sklepów internetowych

Zyskuj i pomnażaj

Leasing dla firm

Dzięki dogłębnej znajomości rynku leasingowego (bankowego i pozabankowego) skutecznie doradzamy w wyborze najbardziej optymalnej oferty leasingowej.

finalex

Pośrednictwo finansowe

Od wielu lat leasing dla firm to jedna z najpopularniejszych form finansowania użytkowania środka trwałego w firmie, dzięki której nie muszą Państwo stawać się jego właścicielem ani obciążać swojej zdolności kredytowej by móc z niego korzystać w codziennym funkcjonowaniu firmy. Najpowszechniej znany jest oczywiście leasing samochodów. Warto jednak pamiętać, że za pomocą leasingu firmowego mogą Państwo także w prosty sposób, bez konieczności angażowania znacznego kapitału, rozwinąć działalność Waszej firmy dzięki możliwości korzystania z maszyn, urządzeń i wyposażenia, sprzętu informatycznego i medycznego, a także nieruchomości. 

Oferta leasingowa

W ramach naszych usług pośrednictwa leasingowego Finalex specjalizuje się w następujących typach leasingów:

Dzięki naszej dogłębnej znajomości rynku leasingowego, oferty bankowej i pozabankowej oraz specyfiki oczekiwań poszczególnych instytucji leasingowych wobec leasingobiorców, jesteśmy w stanie skutecznie doradzić Państwu wybór takiego rozwiązania, które będzie najlepiej dostosowane do Państwa potrzeb.

Księgowość dla sklepu internetowego

Złóż wniosek

Po wpłynięciu wniosku nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem pod wskazanym w formularzu numerem telefonu lub adresem email.

Masz pytanie? zadzwoń